Hakkımızda

Şirketimiz SEMACO,  KfW- Bankengruppe ve Almanya Ekonomi Bakanligi tarafından uzmanlığı akredite edilmiş, KfW-Bankengruppe´de kayıtlı ve tescilli olan, kalitesi ve dürüstlüğü devlet tarafından sürekli kontrol edilen bir kurumdur.

Şirketimiz SEMACO, KfW – Bankalar Grubunda (Almanya Kalkınma Bankası) akredite danışmanlık firmasıdır. (KfW – ID-Nummer: 27049 – Ekonomi Bakanlığı ID-Nummer: 146091)

Şirketimiz, Avrupa Yatırım ve Kalkınma Bankasında akredite ve kayıtlıdır. (EBRD – The European Bank for Reconstruction and Development)

Şirketimiz; işletme kurma, devralma, büyütme ve geliştirme, Devlet Teşvikleri, Krediler, Hibeler ve Finansman konularında danışmanlık hizmeti vermeye yetkilidir.

Şirketimiz, ticaret hukuku ve şirketler hukuku alanlarında hukuki danışmanlık hizmetleri (KfW ve Startothek Lisanslı) vermektedir.

Şirketimiz; XENOS – AB Projesinde, Bochum Üniversitesi İşletme Fakültesi ile birlikte çalışmakta, ” Eğitmenlik ve Danışmanlık ” hizmetleri vermektedir. ( Proje Konusu: İşletme kurma, büyütme ve geliştirmeyi teşvik etmek ve yabancı girişimcileri desteklemek.)

Şirketimiz; Sparkasse Köln / Bonn: Girişimcilik, Yatırım ve İş Konzeptleri geliştirmesi konularında seminerler ve eğitimler vermektedir.

Şirketimiz, yetkili KfW Profesörleri ile birlikte çalışmaktadır.

Kısa CV ve Referanslarımız

İstanbul ve Köln Üniversitesi
Hukuk Fakültesi
Köln Ekonomiyi
Teşvik Dairesi
HWK - Köln (Sanatkar Odaları)
Köln Üniversitesi
İşletme Fakültesi
Federal Almanya ve Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nde Ekonomi ve Ticaret Bakanlıkları
Frankfurt School of Finance & Management –
Yenilenebilir Enerji Finansmanı
IHK - Köln (Sanayi ve Ticaret Odaları)